L149.12.188 silnik elektryczny z przekładnią 188:1; zasilanie 12Vdc
Silnik elektryczny z przekładnią 188:1
Wystaw opinię o produkcie
97,56 zł
Cena
97,56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97,56 zł
Promocja trwa do %s
120,00 zł
Cena
120,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
120,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: L149.12.188
Opis produktu
Opis produktu
Silnik elektryczny z przekładnią 188:1
| symbol | L149.12.188 |
| napięcie zasilające | 12Vdc |
| przełożenie | 188:1 |
| moment obrotowy | 14Ncm |
| ilość obrotów bez obciążenia | 14rpm |
| ilość obrotów pod obciążeniem | 9rpm |
| pobór prądu bez obciążenia | <20mA |
| pobór prądu pod obciążeniem | <50mA |
| długość | 46mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.