L-934ID dioda LED 3mm czerwona dyfuzyjna, jasność 25mcd, zasilanie 5V
Dioda LED, zasilanie 5Vdc
- średnica 3mm
- kolor świecenia czerwony
- klosz dyfuzyjny
Wystaw opinię o produkcie
0,33 zł
Cena
0,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,33 zł
Promocja trwa do %s
0,40 zł
Cena
0,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,40 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: L934ID-5V
Opis produktu
Opis produktu
Dioda LED do montażu przewlekanego, średnica 3mm, kolor świecenia czerwony
| symbol | L-934ID-5V |
| kolor świecenia | czerwony |
| napięcie znamionowe | 5Vdc |
| prąd znamionowy | 13mA |
| jasność świecenia | 25mcd |
| kąt świecenia | 40° |
| klosz | dyfuzyjny |
| średnica | 3mm |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.