L-934GD dioda LED 3mm zielona dyfuzyjna, jasność 32mcd
Dioda LED
- średnica 3mm
- kolor świecenia zielony
- klosz dyfuzyjny
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: L-934GD
Opis produktu
Opis produktu
Dioda LED do montażu przewlekanego, średnica 3mm, kolor świecenia zielony
| symbol | L-934GD |
| kolor świecenia | zielony |
| napięcie znamionowe | 2,2-2,5V |
| prąd znamionowy | 20mA |
| jasność świecenia | 8-32mcd |
| kąt świecenia | 60° |
| klosz | dyfuzyjny |
| średnica | 3mm |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.