L-932P3C fototranzystor dł. fali 940nm; średnica 3mm
Fototranzystor o długości fali 940nm i mocy 100mW
Wystaw opinię o produkcie
2,03 zł
Cena
2,03 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,03 zł
Promocja trwa do %s
2,50 zł
Cena
2,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,50 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: L932P3C
Opis produktu
Opis produktu
Fototranzystor o długości fali 940nm i mocy 100mW.
| symbol | L-932P3C |
| długość fali | 940nm |
| moc rozproszona | 100mW |
| napięcie kolektor - emiter | 30V |
| prąd | 15mA |
| kąt widzenia | 260° |
| soczewka | przeźroczysta |
| temperatura pracy | -40°C / 85°C |
| średnica | 3mm |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.