L-53P3BT fototranzystor IR długość fali 940nm; średnica 5mm
Fototranzystor IR
- długość fali 940nm
- moc rozproszona 100mW
- średnica 5mm
Wystaw opinię o produkcie
0,81 zł
Cena
0,81 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,81 zł
Promocja trwa do %s
1,00 zł
Cena
1,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: L53P3BT
Opis produktu
Opis produktu
Fototranzystor 940nm do montażu przewlekanego.
| symbol | L-53P3BT |
| typ | fototranzystor IR |
| długość fali | 940nm |
| napięcie kolektor - emiter | 30V |
| prąd | 15mA |
| moc rozproszona | 100mW |
| średnica | 5mm |
| temperatura pracy | -40°C / 85°C |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.