Kamera bezprzewodowa z podczerwienią 2,4GHz to rewelacyjne urządzenie! Obraz jest wyraźny zarówno w dzień, jak i w nocy dzięki podczerwieni. Instalacja była prosta, a zasięg doskonały. Świetna opcja do monitoringu domu czy biura. Gorąco polecam!
Kamera bezprzewodowa z podczerwienią 2,4GHz
Bezprzewodowa kamera z podczerwienią 2,4GHz
Wystaw opinię o produkcie
243,90 zł
Cena
243,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
243,90 zł
Promocja trwa do %s
300,00 zł
Cena
300,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
300,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: CAMSETW15
Opis produktu
Opis produktu
Bezprzewodowa kamera z podczerwienią 2,4GHz
| kamera | |
| ilość kanałów | 4 |
| przetwornik CMOS | 628x582 |
| kąt widzenia | 55° |
| zasięg widzenia w nocy | 7m |
| automatyczny balans bieli | tak |
| częstotliwość | 2400 - 2483MHz |
| moc transmisji | 7mW |
| napięcie zasilające | 8Vdc |
| wymiary | Φ49x62mm |
| waga | 185g |
| odbiornik | |
| ilość kanałów | 4 |
| poziom wyjścia video | 1Vpp / 750Ω |
| poziom wyjścia audio | 1Vpp / 600Ω |
| antena | złącze SMA |
| napięcie zasilające | 8Vdc |
| wymiary | 100x70x18mm |
| waga | 150g |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Luki