Kamera IP EasyCam obrotowa zewnętrzna 5MPx
Kamera obrotowa zewnętrzna
- kamera 5MPx
- wykrywanie człowieka
- redukcja fałszywych alarmów
- syrena, alarm świetlny
- zdalny podgląd
- wideł w czasie rzeczywistym
- dostęp na urządzeniach IOS i Android
Wystaw opinię o produkcie
162,60 zł
Cena
162,60 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
162,60 zł
Promocja trwa do %s
200,00 zł
Cena
200,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
200,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 40220
Opis produktu
Opis produktu
Kamera obrotowa zewnętrzna
| symbol | 40220 |
| typ | kamera zewnętrzna obrotowa |
| rozdzielczość | 5MPx |
| procesor | FH8636+MIS4001 |
| przetwornik | 5.0M Pixel Progressive Scan CMOS |
| pamięć | karta microSD 8-128Gb |
| video kompresja | Smart V.264 |
| kąt obrotu | - horyzontalny 355° - wertykalny 90° |
| śledzenie obiektów | tak |
| Wi-Fi | 2,5G |
| protokół sieciowy | DHCP |
| zasilanie | 5V / 1A |
| temperatura pracy | -10°C / 60°C |
| wymiary | 165x105x90mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.