KS501B-BL mikroprzycisk do druku niebieski OFF-(ON)
Mikroprzełącznik chwilowy do druku
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: KS01-BL-3
Opis produktu
Opis produktu
Mikroprzełącznik chwilowy do druku
| symbol | KS01B-BL |
| typ | mikroprzelącznik |
| typ przełącznika | DPST OFF-(ON) |
| napięcie znamionowe | 35Vdc |
| prąd | 10mA |
| kolor przełącznika | niebieski |
| wysokość całkowita | 14,3mm |
| średnica przycisku | 10mm |
| montaż | przewlekany |
Inni klienci kupili również ...
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.