KN3(C)-201P przełącznik dźwigniowy ON-OFF
Przełącznik dźwigniowy
- stabilny ON-OFF
- montaż na panel
- wyprowadzenia konektor 6,4x0,8
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,88 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: KN3(C)201P
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik dźwigniowy 2 torowy ON-OFF, przykręcany na panel
| symbol | KN3(C)-201P |
| typ przełącznika | stabilny ON-OFF |
| ilość torów | 2 |
| ilość pozycji | 2 |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 4A |
| wyprowadzenia | konektor 6,4x0,8 |
| otwór montażowy | Φ12mm |
Inni klienci kupili również ...
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.