KN3(B)-223A przełącznik dźwigniowy (ON)-OFF-(ON)
Przełącznik dźwigniowy
- chwilowy (ON)-OFF-(ON)
- montaż na panel
- wyprowadzenia konektor 6,4x0,8
Wystaw opinię o produkcie
5,69 zł
Cena
5,69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,69 zł
Promocja trwa do %s
7,00 zł
Cena
7,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
7,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: KN3(B)223A
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik dźwigniowy chwilowy 1 torowy (ON)-OFF-(ON), przykręcany na panel
| symbol | KN3(B)-223A |
| typ przełącznika | chwilowy (ON)-OFF-(ON) |
| ilość torów | 2 |
| ilość pozycji | 3 |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 5A |
| wyprowadzenia | konektor 6,4x0,8 |
| otwór montażowy | Φ12mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.