KN3(B)-202PA przełącznik dźwigniowy ON-ON
Przełącznik dźwigniowy
- stabilny ON-ON
- montaż na panel
- wyprowadzenia konektor 6,4x0,8
Wystaw opinię o produkcie
3,66 zł
Cena
3,66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,25 zł
Promocja trwa do %s
4,50 zł
Cena
4,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: KN3(B)202PA
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik dźwigniowy stabilny 2 torowy ON-ON, przykręcany na panel
| symbol | KN3(A)-202PA |
| typ przełącznika | stabilny ON-ON |
| ilość torów | 2 |
| ilość pozycji | 2 |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 5A |
| wyprowadzenia | konektor 6,4x0,8 |
| otwór montażowy | Φ12mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.