KN3(B)-103A przełącznik dźwigniowy ON-OFF-ON
Przełącznik dźwigniowy
- stabilny ON-OFF-ON
- montaż na panel
- wyprowadzenia konektor 6,4x0,8
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: KN3(B)103A
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik dźwigniowy stabilny 1 torowy ON-OFF-ON, przykręcany na panel
| symbol | KN3(C)-103A |
| typ przełącznika | stabilny ON-OFF-ON |
| ilość torów | 1 |
| ilość pozycji | 3 |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 5A |
| wyprowadzenia | konektor 6,4x0,8 |
| otwór montażowy | Φ12mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.