KN3(B)-101 przełącznik dźwigniowy ON-OFF
Przełącznik dźwigniowy
- stabilny ON-OFF
- montaż na panel
- wyprowadzenia konektor 6,4x0,8
Wystaw opinię o produkcie
8,13 zł
Cena
8,13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,13 zł
Promocja trwa do %s
10,00 zł
Cena
10,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: KN3(B)101
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik dźwigniowy stabilny 2 torowy ON-OFF, przykręcany na panel
| symbol | KN3(B)-101 |
| typ przełącznika | stabilny ON-OFF |
| ilość torów | 1 |
| ilość pozycji | 2 |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 5A |
| wyprowadzenia | konektor 6,4x0,8 |
| otwór montażowy | Φ12mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.