KLP20-230-W kontrolka LED 20mm biała, zasilanie 24-230Vac/dc
Kontrolka LED
- kolor świecenia biały
- średnica diody LED 20mm
Promocja trwa do %s
Kod produktu: KLP20-230-W
Opis produktu
Opis produktu
Kontrolka LED przykręcana na panel, kolor świecenia biały
| symbol | KLP20-230-W |
| typ | kontrolka LED |
| kolor świecenia | biały |
| napięcie znamionowe | 24-230Vac/dc |
| prąd znamionowy | 20mA |
| średnica diody LED | 20mm |
| otwór montażowy | 13mm |