KLP20-230-R kontrolka LED 20mm czerwona, zasilanie 24-230Vac/dc
Kontrolka LED
- kolor świecenia czerwony
- średnica diody LED 20mm
Promocja trwa do %s
Kod produktu: KLP20-230-R
Opis produktu
Opis produktu
Kontrolka LED przykręcana na panel, kolor świecenia czerwony
| symbol | KLP20-230-R |
| typ | kontrolka LED |
| kolor świecenia | czerwony |
| napięcie znamionowe | 24-230Vac/dc |
| prąd znamionowy | 20mA |
| średnica diody LED | 20mm |
| otwór montażowy | 13mm |