KLP10-24-B kontrolka LED 10mm niebieska, zasilanie 12-24Vac/dc
Kontrolka LED
- kolor świecenia niebieski
- średnica diody LED 10mm
Promocja trwa do %s
Kod produktu: KLP10-24-B
Opis produktu
Opis produktu
Kontrolka LED przykręcana na panel, kolor świecenia niebieski
| symbol | KLP10-24-B |
| typ | kontrolka LED |
| kolor świecenia | niebieskie |
| napięcie znamionowe | 12-24Vac/dc |
| prąd znamionowy | 20mA |
| średnica diody LED | 10mm |
| otwór montażowy | 13mm |