KJD6 wyłącznik elektromagnetyczny 6A/250V
Wyłącznik elektromagnetyczny z wbudowaną cewką, która po zaniku zasilania zewnętrznego automatycznie wyłącza urządzenie, jednocześnie uniemożliwiając samoczynne jego uruchomienie
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: PRZEL563
Opis produktu
Wyłącznik elektromagnetyczny z wbudowaną cewką, która po zaniku zasilania zewnętrznego automatycznie wyłącza urządzenie, jednocześnie uniemożliwiając samoczynne jego uruchomienie Wyłącznik ma zastosowanie w różnego rodzaju urządzeniach elektrycznych potrzebujących
pewne zabezpieczenie osoby użytkującej jak samego urządzenia.
| symbol | |
| typ | wyłącznik elektromagnetyczny |
| napięcie zasilające | 230Vac |
| prąd | 6A |
| przycisk | czerwony "OFF"; zielony "ON" |
| wyprowadzenia | konektor 4,8x0,8 |
| obudowa | hermetyczna |
| szczelność | IP55 |
| wymiary | 49x30x53,5mm |
| otwór montażowy | 42,3x26,7mm |
Inni klienci kupili również ...
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.