KCD6-R przełącznik kołyskowy podświetlany czerwony 230V, chwilony OFF-(ON)
Przełącznik kołyskowy chwilowy podświetlany - czerwony
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: KCD6-R
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy chwilowy podświetlany - czerwony
| symbol | KCD6-R |
| typ | przełącznik kołyskowy |
| sposób przełączania | (ON)-OFF |
| typ przełącznika | monostabilny |
| ilość torów | 2 |
| obciążalność styków | 15A / 250V |
| podświetlenie | czerwone 230V |
| wyprowadzenia | konektor 6,4x0,8 |
| wymiary | 35,3x26x30,3mm |
| otwór montażowy | 27x22mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.