KCD5-BU przełącznik okrągły kołyskowy hermetyczny podświetlany niebieski ON-OFF; 6A / 250V
Przełącznik hermetyczny kołyskowy okrągły
- jednoobwodowy
- sposób przełączania ON-OFF
- kolor podświetlenia niebieski 230Vac
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: KCD5-BU
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy jednoobwodowy okrągły ON-OFF, hermetyczny podświetlany, kolor podświetlenia niebieskie (230Vac)
| symbol | KCD5-BU |
| typ | SPST |
| ilość obwodów | 1 |
| napięcie znamionowe | 250Vac |
| prąd | 6A |
| kolor podświetlenia | niebieski |
| wyprowadzenia | konektor 4,8x0,8 |
| wymiar | 24x26mm |
| otwór montażowy | 19,5mm |
| symbol | QY602-101 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.