KCD4-BU przełącznik kołyskowy hermetyczny podświetlany niebieski ON-OFF-ON; 16A / 250V
Przełącznik hermetyczny kołyskowy prostokątny duży
- dwuobwodowy
- sposób przełączania ON-OFF-ON
- kolor podświetlenia niebieskie 230Vac
Wystaw opinię o produkcie
8,13 zł
Cena
8,13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,13 zł
Promocja trwa do %s
10,00 zł
Cena
10,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 11295
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy prostokątny duży dwuobwodowy ON-OFF-ON, hermetyczny podświetlany, kolor podświetlenia niebieski (230Vac)
| symbol | KCD4-BU |
| typ | DPST |
| ilość obwodów | 2 |
| napięcie znamionowe | 250Vac |
| prąd | 16A |
| kolor podświetlenia | niebieski |
| wyprowadzenia | konektor 6,4x0,8 |
| wymiar | 35x29mm |
| otwór montażowy | 27x21mm |
Inni klienci kupili również ...
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.