KCD4-BU przełącznik kołyskowy hermetyczny podświetlany niebieski ON-OFF; 16A / 250V
Przełącznik hermetyczny kołyskowy prostokątny duży
- dwuobwodowy
- sposób przełączania ON-OFF
- kolor podświetlenia niebieski 230Vac
Wystaw opinię o produkcie
8,13 zł
Cena
8,13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,13 zł
Promocja trwa do %s
10,00 zł
Cena
10,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: KCD4-BU
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy prostokątny duży dwuobwodowy ON-OFF, hermetyczny podświetlany, kolor podświetlenia niebieski (230Vac)
| symbol | KCD4-BU |
| typ | przełącznik kołyskowy |
| sposób przełączania | DPST ON-OFF |
| ilość obwodów | 2 |
| napięcie znamionowe | 250Vac |
| prąd | 16A |
| kolor podświetlenia | niebieskie |
| wyprowadzenia | konektor 6,4x0,8 |
| wymiar | 35x29mm |
| otwór montażowy | 27x21mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.