KCD3-R przełącznik kołyskowy hermetyczny podświetlany czerwony, średni ON-OFF; 16A / 250V
Przełącznik hermetyczny kołyskowy
- jednoobwodowy
- sposób przełączania ON-OFF
- kolor podświetlenia czerwony 230Vac
Wystaw opinię o produkcie
6,50 zł
Cena
6,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
8,00 zł
Cena
8,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 11286
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy jednoobwodowy ON-OFF, hermetyczny podświetlany, kolor podświetlenia czerwony (230Vac)
| symbol | KCD3-R |
| typ | SPST |
| ilość obwodów | 1 |
| napięcie znamionowe | 250Vac |
| prąd | 16A |
| kolor podświetlenia | czerwony |
| wyprowadzenia | konektor 6,4x0,8 |
| wymiar | 35x17mm |
| otwór montażowy | 27x10mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.