KCD3-303L przełącznik kołyskowy potrójny podświetlany 230V, stabilny ON-OFF
Przełącznik kołyskowy stabilny trzy sekcyjny (możliwość niezależnego włączenia trzech różnych obwodów elektrycznych)
Wystaw opinię o produkcie
8,13 zł
Cena
8,13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,13 zł
Promocja trwa do %s
10,00 zł
Cena
10,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: KCD3-303L
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy stabilny trzy sekcyjny (możliwość niezależnego włączenia trzech różnych obwodów elektrycznych)
| symbol | KCD3-303L |
| typ | przełącznik kołyskowy |
| sposób przełączania | ON-OFF |
| typ przełączania | bistabilny |
| ilość torów | 3 |
| obciążalność styków | 16A / 250Vac |
| podświetlenie | czerwony 230V |
| wyprowadzenia | konektor 6,4x0,8 |
| wymiar | 40x33x30mm |
| otwór montażowy | 34,5x28,5mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.