KCD1-R przełącznik kołyskowy hermetyczny podświetlany czerwony ON-OFF; 6A / 250V
Przełącznik hermetyczny kołyskowy prostokątny mały
- dwuobwodowy
- sposób przełączania ON-OFF
- kolor podświetlenia czerwony 230Vac
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 11304
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy prostokątny mały dwuobwodowy ON-OFF, hermetyczny podświetlany, kolor podświetlenia czerwony (230Vac)
| symbol | KCD1-R |
| typ | DPST |
| ilość obwodów | 2 |
| napięcie znamionowe | 250Vac |
| prąd | 6A |
| kolor podświetlenia | czerwony |
| wyprowadzenia | konektor 4,8x0,8 |
| wymiar | 23,5x18mm |
| otwór montażowy | 19x12,7mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.