KBPC5010 mostek prostowniczy jednofazowy 50A / 1000V
Mostek prostowniczy jednofazowy, wyprowadzenia typu konektor
Wystaw opinię o produkcie
6,50 zł
Cena
6,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,69 zł
Promocja trwa do %s
8,00 zł
Cena
8,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
7,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: KBPC5010
Opis produktu
Opis produktu
Mostek prostowniczy jednofazowy, wyprowadzenia typu konektor
| symbol | KBPC5010 |
| typ | mostek prostowniczy jednofazowy |
| napięcie znamionowe | 1000V |
| prąd | 50A |
| temperatura pracy | -55°C / 150°C |
| wyprowadzenia | konektor 6,3x0,8 |
| raster wyprowadzeń | 16,7mm / 14,5mm |
| wymiary | 28,7x28,7x11,3mm |

Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.