KBPC3510 mostek prostowniczy jednofazowy 35A / 1000V
Mostek prostowniczy jednofazowy
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: KBPC3510
Opis produktu
Opis produktu
Mostek prostowniczy jednofazowy
| symbol | KBPC3510 |
| typ | mostek prostowniczy jednofazowy |
| napięcie znamionowe | 1000V |
| prąd | 35A |
| temperatura pracy | -55°C / 150°C |
| wyprowadzenia | konektor 6,3x0,8 |
| raster wyprowadzeń | 18,6mm / 14,8mm |
| wymiary | 29x29x11,5mm |

Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.