KBPC1510W mostek prostowniczy jednofazowy do druku 15A / 1000V
Mostek prostowniczy jednofazowy do montażu przewlekanego
Wystaw opinię o produkcie
3,25 zł
Cena
3,25 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,25 zł
Promocja trwa do %s
4,00 zł
Cena
4,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: KBPC1510W
Opis produktu
Opis produktu
Mostek prostowniczy jednofazowy do montażu przewlekanego.
| symbol | KBPC1510W |
| typ | mostek prostowniczy jednofazowy |
| napięcie znamionowe | 1000V |
| prąd | 15W |
| temperatura pracy | -65°C / 150°C |
| raster wyprowadzeń | 19,1mm / 11,90mm |
| wymiary | 29x29x11mm |
| wyprowadzenia | do druku |
| montaż | przewlekany |

Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.