KBPC101 mostek prostowniczy jednofazowy 3A / 100V
Mostek prostowniczy jednofazowy do montażu przewlekanego
Wystaw opinię o produkcie
1,22 zł
Cena
1,22 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,22 zł
Promocja trwa do %s
1,50 zł
Cena
1,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: KBPC101
Opis produktu
Opis produktu
Mostek prostowniczy jednofazowy do montażu przewlekanego
| symbol | KBPC101 |
| typ | mostek prostowniczy jednofazowy |
| napięcie znamionowe | 100V |
| prąd | 3A |
| temperatura pracy | -55°C / 150°C |
| raster wyprowadzeń | 11,3mm |
| wymiary | 15,7x15,7x6,7mm |
| montaż | przewlekany |

Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.