KBP208 mostek prostowniczy jednofazowy płaski 2A / 800V
Mostek prostowniczy jednofazowy do montażu przewlekanego.
Wystaw opinię o produkcie
0,81 zł
Cena
0,81 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,81 zł
Promocja trwa do %s
1,00 zł
Cena
1,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: KBP208
Opis produktu
Opis produktu
Mostek prostowniczy jednofazowy do montażu przewlekanego.
| symbol | KBP208 |
| typ | mostek prostowniczy jednofazowy |
| napięcie znamionowe | 800V |
| prąd | 2A |
| temperatura pracy | -55°C / 165°C |
| raster wyprowadzeń | 3,8mm |
| wymiary | 15,24x11,68x5,08mm |
| montaż | przewlekany |

Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.