K3020P transoptor, wyjście fototriak; DIP6
Pojedynczy transoptor z wyjściem fototriak.
Wystaw opinię o produkcie
2,44 zł
Cena
2,44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,44 zł
Promocja trwa do %s
3,00 zł
Cena
3,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: K3020P
Opis produktu
Opis produktu
Pojedynczy transoptor z wyjściem fototriak.
| symbol | K3020P |
| wyjście | triak |
| napięcie wejściowe | 5V |
| napięcie wsteczne | |
| prąd wyzwalania | 80mA |
| czas załączania | 0,15V/us |
| czas wyłączenia | 10V/us |
| napięcie izolacji | 5,3kV |
| montaż | przewlekany |
| obudowa | DIP6 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.