ITW 76-9510/4044 przycisk wandaloodporny OFF-(ON)
Przycisk chwilowy wandaloodporny niepodświetlany, przykręcany na panel, wyprowadzenia lutowane.
Wystaw opinię o produkcie
97,56 zł
Cena
97,56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97,56 zł
Promocja trwa do %s
120,00 zł
Cena
120,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
120,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: ITW 76-9510/4044
Opis produktu
Opis produktu
Przycisk chwilowy wandaloodporny niepodświetlany, przykręcany na panel, wyprowadzenia lutowane.
| symbol | ITW76-9510/4044 |
| typ przycisku | chwilowy |
| styki | DPDT-DB |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 10A |
| otwór montażowy | 19,3mm |
| szczelność | IP67 |
| montaż | na panel |
| styki | lutowane |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.