ITW 76-9113 przełącznik monostabilny zielony IP67
Przełącznik panelowy monostabilny SPDT
Wystaw opinię o produkcie
121,95 zł
Cena
121,95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97,56 zł
Promocja trwa do %s
150,00 zł
Cena
150,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
120,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 76-9113
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik panelowy monostabilny SPDT
| symbol | ITW 76-9113 |
| typ | przycisk panelowy |
| sposób przełączania | SPDT ON-(ON) |
| napięcie znamionowe | 250Vac |
| prąd | 5A |
| napięcie znamionowe | 24Vdc |
| prąd | 5A |
| kolor przycisku | zielony |
| szczelność | IP67 |
| montaż | przykręcany na panel |
| wyprowadzenia | konektor |
| otwór montażowy | Φ22mm |
| temperatura pracy | -40°C / 80°C |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.