ISL84514IBZ układ przełącznika analogowy SPST SOIC8
Układ pojedynczego przełącznika analogowego SPST
Wystaw opinię o produkcie
4,88 zł
Cena
4,88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,88 zł
Promocja trwa do %s
6,00 zł
Cena
6,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: ISL84514IBZ
Opis produktu
Opis produktu
Jednokanałowy układ przełącznika analogowego typu SPDT.
| symbol | ISL84514IBZ |
| typ | przełącznik analogowy |
| ilość kanałów | 1 |
| typ przełącznika | SPDT |
| rezystancja w trybie ON | 60Ω |
| temperatura pracy | -40°C / 85°C |
| napięcie zasilające | 2,7-12V |
| obudowa | SOIC8 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.