IS-30-G1-S2 (95B063691) czujnik indukcyjny M30; PNP-NO, zakres działania 15mm
Czujnik indukcyjny
- typ PNP / NO
- zakres działania 15mm
- wymiary 30x56,5mm
Wystaw opinię o produkcie
154,47 zł
Cena
154,47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
134,15 zł
Promocja trwa do %s
190,00 zł
Cena
190,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
165,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: 95B063691
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik indukcyjny o strefie działania 15mm i wyjściu typu PNP / NO.
| symbol producenta |
IS-30-G1-S2 95B063691 |
| typ | czujnik indukcyjny |
| strefa działania | 15mm |
| konfiguracja wyjścia | PNP / NO |
| czoło czujnika | schowane |
| napięcie nominalne | 10-30Vdc |
| prąd wyjściowe | 200mA |
| kontrolka LED | żółta |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
| szczelność | IP67 |
| wyjście | złącze M12 / 3 pin |
| wymiar | Φ30x56,5mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.