IS-18-G1-03 (95B063521) czujnik zbliżeniowy indukcyjny M18; PNP / NO, zakres działania 2mm
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny
- strefa działania 8mm
- wyjście PNP / NO
Wystaw opinię o produkcie
97,56 zł
Cena
97,56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97,56 zł
Promocja trwa do %s
120,00 zł
Cena
120,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
120,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: 95B063521
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik indukcyjny o strefie działania 8mm i wyjściu typu PNP / NO.
| symbol | IS-18-G1-03 |
| typ | czujnik indukcyjny |
| strefa działania | 8mm |
| konfiguracja wyjścia | PNP / NO |
| czoło czujnika | schowane |
| napięcie nominalne | 10-30Vdc |
| prąd wyjściowe | 200mA |
| kontrolka LED | żółta |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
| szczelność | IP67 |
| wyjście | przewód 2m / 3 pin |
| wymiar | Φ18x46,9mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 1
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.