IS-18-C1-S2 (95B061751) czujnik indukcyjny M18, PNP-NO, zakres działania 8mm
Czujnik indukcyjny o strefie działania 8mm i wyjściu typu PNP NO.
Symbol produktu IS-18-C1-S2, 95B061751
Wystaw opinię o produkcie
146,34 zł
Cena
146,34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
105,69 zł
Promocja trwa do %s
180,00 zł
Cena
180,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
130,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: 95B061751
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik indukcyjny o strefie działania 8mm i wyjściu typu PNP NO.
| symbol producenta |
IS-18C1-S2 95B061751 |
| typ | czujnik indukcyjny |
| strefa działania | 5mm |
| konfiguracja wyjścia | PNP / NO |
| czoło czujnika | wysunięte |
| napięcie nominalne | 10-30Vdc |
| prąd wyjściowe | 200mA |
| kontrolka LED | żółta |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
| szczelność | IP67 |
| wyjście | złącze M12 / 3 pin |
| wymiar | Φ18x82,2mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.