IS-18-B1-S2 (95B062151) czujnik indukcyjny M18; PNP / NO, zakres działania 5mm
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny
- strefa działania 5mm
- wyjście PNP / NO
Wystaw opinię o produkcie
146,34 zł
Cena
146,34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
89,43 zł
Promocja trwa do %s
180,00 zł
Cena
180,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
110,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: 95B062151
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik indukcyjny o strefie działania 5mm i wyjściu typu PNP / NO.
| symbol | IS-18-B1-S2 |
| typ | czujnik indukcyjny |
| strefa działania | 5mm |
| konfiguracja wyjścia | PNP / NO |
| czoło czujnika | schowane |
| napięcie nominalne | 10-30Vdc |
| prąd wyjściowe | 200mA |
| kontrolka LED | żółta |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
| szczelność | IP67 |
| wyjście | złącze M12 / 3 pin |
| wymiar | Φ18x56,4mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.