IS-18-B1-S2 (95B061351) czujnik indukcyjny M18, PNP-NO, zakres działania 5mm
Czujnik indukcyjny
- typ PNP / NO
- zakres działania 5mm
- wymiary 12x56,4mm
Wystaw opinię o produkcie
97,56 zł
Cena
97,56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97,56 zł
Promocja trwa do %s
120,00 zł
Cena
120,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
120,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: 95B061351
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik indukcyjny o strefie działania 5mm i wyjściu typu PNP / NO.
| symbol producenta |
IS-18-B1-S2 95B061351 |
| typ | czujnik indukcyjny |
| strefa działania | 5mm |
| konfiguracja wyjścia | PNP / NO |
| czoło czujnika | schowane |
| napięcie nominalne | 10-30Vdc |
| prąd wyjściowe | 200mA |
| kontrolka LED | żółta |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
| szczelność | IP67 |
| wyjście | złącze M12 / 3 pin |
| wymiar | Φ12x56,4mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 1
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.