IS-12-G5-S2 (95B062691) czujnik indukcyjny M12, PNP / NO + NC, zakres działania 4mm
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny
- strefa działania 5mm
- wyjście PNP NO + NC
- średnica M12
Wystaw opinię o produkcie
105,69 zł
Cena
105,69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
105,69 zł
Promocja trwa do %s
130,00 zł
Cena
130,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
130,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: 95B062691
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny o strefie działania 4mm i wyjściu typu PNP / NO+NC
| symbol | IS-I2-G3-S2 |
| typ | czujnik indukcyjny |
| strefa działania | 4mm |
| konfiguracja wyjścia | PNP NO / NC |
| czoło czujnika | schowane |
| napięcie nominalne | 10-30Vdc |
| prąd wyjściowe | 200mA |
| kontrolka LED | żółta |
| szczelność | IP67 |
| wyjście | złącze M12 / 4 pin |
| wymiar | Φ12x48,4mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.