IS-12-D3-03 (95B062381) czujnik indukcyjny M12, NPN / NO, zakres działania 4mm
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny
- strefa działania 4mm
- wyjście NPN / NO
Wystaw opinię o produkcie
97,56 zł
Cena
97,56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97,56 zł
Promocja trwa do %s
120,00 zł
Cena
120,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
120,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: 95B062381
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny o strefie działania 4mm i wyjściu typu NPN / NO
| symbol | IS-12-D3-03 |
| typ | czujnik indukcyjny |
| strefa działania | 4mm |
| konfiguracja wyjścia | NPN / NO |
| czoło czujnika | wysunięte |
| napięcie nominalne | 10-30Vdc |
| prąd wyjściowe | 200mA |
| kontrolka LED | żółta |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
| szczelność | IP67 |
| wyjście | przewód 2m / 3-pin |
| wymiar | Φ12x48mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.