IS-08-G3-03 (95B066330) czujnik indukcyjny M8, NPN / NO, zakres działania 2mm
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny
- strefa działania 2mm
- wyjście NPN / NO
Wystaw opinię o produkcie
89,43 zł
Cena
89,43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
89,43 zł
Promocja trwa do %s
110,00 zł
Cena
110,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
110,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: 95B066330
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny o strefie działania 2mm i wyjściu typu NPN / NO
| symbol | IS-08-G3-03 |
| typ | czujnik indukcyjny |
| strefa działania | 2mm |
| konfiguracja wyjścia | NPN / NO |
| czoło czujnika | schowane |
| napięcie nominalne | 10-30Vdc |
| prąd wyjściowe | 200mA |
| kontrolka LED | żółta |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
| szczelność | IP67 |
| wyjście | przewód 2m / 3 pin |
| wymiar | Φ8x40,4mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.