IS-08-G1-S1 (95B066850) czujnik indukcyjny M8, PNP / NO zakres działania 2mm
IS-08-G1-S1 to indukcyjny czujnik zbliżeniowy produkowany przez firmę Datalogic, przeznaczony do bezdotykowego wykrywania metalowych obiektów w automatyce przemysłowej.
Wystaw opinię o produkcie
113,82 zł
Cena
113,82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
113,82 zł
Promocja trwa do %s
140,00 zł
Cena
140,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
140,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: 95B066850
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny o strefie działania 2mm i wyjściu typu PNP / NO
| symbol | IS-08-G1-S1 |
| typ | czujnik indukcyjny |
| strefa działania | 2mm |
| konfiguracja wyjścia | PNP / NO |
| czoło czujnika | schowane |
| napięcie nominalne | 10-30Vdc |
| prąd wyjściowe | 200mA |
| kontrolka LED | żółta |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
| szczelność | IP67 |
| wyjście | złącze M8 / 3 pin |
| wymiar | Φ8x63,4mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.