IRGP4068D-E tranzystor IGBT 600V; 96A; 330W, TO247
Tranzystor wykonany w technologi IGBT do montażu przewlekanego.
Wystaw opinię o produkcie
32,52 zł
Cena
32,52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
32,52 zł
Promocja trwa do %s
40,00 zł
Cena
40,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: IRGP4068D-E
Opis produktu
Opis produktu
Tranzystor wykonany w technologi IGBT do montażu przewlekanego.
| symbol | IRGP4068D-E |
| rodzaj tranzystora | IGBT |
| napięcie kolektor-emiter | 600V |
| napięcie bramka-emiter | 20V |
| prąd kolektora | 96A |
| moc | 330W |
| temperatura pracy | -55°C / 150°C |
| obudowa | TO247 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.