DA04-11SRWA wyświetlacz LED czerwony, 3,6-9mcd, anoda
Wyświetlacz LED 7-segmentowy
- kolor świecenia czerwony
- wysokość znaku 10mm
- wspólna anoda
Wystaw opinię o produkcie
2,44 zł
Cena
2,44 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,44 zł
Promocja trwa do %s
3,00 zł
Cena
3,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: DA04-11SRWA
Opis produktu
Opis produktu
DA04-11SRWA jest to dwu cyfrowy wyświetlacz numeryczny o osobnych wyprowadzeniach dla każdego wyświetlacza co umożliwia jego niezależne sterowanie. Kolor świecenia czerwony, wysokość pola odczytowego wynosi 10mm.
| symbol | DA04-11SRWA |
| typ | wyświetlacz LED |
| kolor świecenia | czerwony |
| wyprowadzenia | wspólna anoda |
| ilość cyfr | 2 |
| jasność świecenia | 3,6-9mcd |
| długość faki | 660nm |
| prąd | 20mA |
| wysokość cyfry | 10mm |
| wymiar | 20,2x16mm |
| montaż | przewlekany |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.