DA04-11GWA wyświetlacz LED zielony, 2,2-5,6mcd, anoda
Wyświetlacz LED 7-segmentowy
- kolor świecenia zielony
- wysokość znaku 10mm
- wspólna anoda
Wystaw opinię o produkcie
4,47 zł
Cena
4,47 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,47 zł
Promocja trwa do %s
5,50 zł
Cena
5,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: DA04-11GWA
Opis produktu
Opis produktu
DA04-14GWA jest to dwu cyfrowy wyświetlacz numeryczny o wspólnych wyprowadzeniach segmentów wyświetlacza, co umożliwia jego multipleksowe sterowanie. Kolor świecenia - zielony i wysokości pola odczytowego wynoszącym 10mm.
| symbol | DA04-11GWA |
| typ | wyświetlacz LED |
| kolor świecenia | zielony |
| wyprowadzenia | wspólna anoda |
| ilość cyfr | 2 |
| jasność świecenia | 2,5-5,6mcd |
| długość faki | 656nm |
| prąd | 20mA |
| wysokość cyfry | 10mm |
| wymiar | 20,2x16mm |
| montaż | przewlekany |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.