DA04-11EWA wyświetlacz LED czerwony, 1,2-4,7mcd; osobne wyprowadzenia
Wyświetlacz LED 7-segmentowy
- kolor świecenia czerwony
- wysokość znaku 10mm
- osobne wyprowadzenia
Wystaw opinię o produkcie
4,88 zł
Cena
4,88 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,88 zł
Promocja trwa do %s
6,00 zł
Cena
6,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: DA04-11EWA
Opis produktu
Opis produktu
DA04-14EWA jest to dwu cyfrowy wyświetlacz numeryczny o wspólnych wyprowadzeniach segmentów wyświetlacza co umożliwia jego multipleksowe sterowanie. Kolor świecenia - czerwony i wysokości pola odczytowego wynoszącym 10mm.
| symbol | DA04-11EWA |
| typ | wyświetlacz LED |
| kolor świecenia | czerwony |
| wyprowadzenia | osobne wyprowadzenia |
| ilość cyfr | 2 |
| jasność świecenia | 1,2-4,7mcd |
| długość fali | 700nm |
| prąd | 20mA |
| wysokość cyfry | 10mm |
| wymiar | 20,2x16mm |
| montaż | przewlekany |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.