D2000 przełącznik krańcowy z dźwignią i rolką 64,5mm
Przełącznik krańcowy z dźwignią o długości 64,5mm zakończony rolką.
Wystaw opinię o produkcie
40,65 zł
Cena
40,65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,65 zł
Promocja trwa do %s
50,00 zł
Cena
50,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
50,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: D2000
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik krańcowy z dźwignią o długości 64,5mm zakończony rolką.
| symbol | D200 |
| rodzaj głowice | dźwignia z rolką |
| długość dźwigni | 64,5mm |
| konfiguracja styku | 1NO + 1NC (wspólny pin) |
| styki | śrubowe |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 10A |
| szczelność | IP40 |
| wymiary | 60x21,5x43mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.