CorePro LED linear; R7S; jasność 118lm; moc 6.5-60W
Led-owy zamiennik tradycyjnego oświetlenia typu żarnik.
Trzonek typu R7s
Moc świecenia 60W
Barwa światła 3000K
Wystaw opinię o produkcie
41,46 zł
Cena
41,46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
41,46 zł
Promocja trwa do %s
51,00 zł
Cena
51,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
51,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 109448
Opis produktu
Opis produktu
Led-owy zamiennik tradycyjnego oświetlenia typu żarnik.
| symbol | 109448 |
| typ | oświetlenie LED - żarnik |
| napięcie zasilające | 230Vac |
| trzonek | R7s |
| moc | 6,5-60W |
| barwa światła | ciepły biały 3000K |
| jasność | 118lm |
| kąt świecenia | 300° |
| czas uruchomiania | 0,5sekundy |
| zużycie energii | 7kWh / 1000h |
| wymiary | Φ22,5x118mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.