Cimco 101082 dla elektroników i mechaników szczypce
Szczypce wydłużone płaskie
Wystaw opinię o produkcie
203,25 zł
Cena
203,25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
203,25 zł
Promocja trwa do %s
250,00 zł
Cena
250,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
250,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 101082
Opis produktu
Opis produktu
Szczypce wydłużone płaskie
| symbol | 101082 |
| typ | szczypce płaskie wydłużone |
| długość | 140mm |
| kształt szczęki | prosty |
| długość szczęk | 35mm |
| szerokość szczęk | 2-5mm |
| szerokość szpica | 1,5mm |
| materiał | stal narzędziowa |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.