Chwytak pomiarowy haczykowy czerwony, długość 55mm
Końcówka pomiarowa zakończony haczykiem, montaż przewodu lutowany
Wystaw opinię o produkcie
3,25 zł
Cena
3,25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
4,00 zł
Cena
4,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 20.135-R
Opis produktu
Opis produktu
Końcówka pomiarowa w postaci haczyka. Końcówka umożliwia przylutowania przewodu z jednej strony chwytaka. Co umożliwia wykonanie np. sąd pomiarowych.
| symbol | 20.135.R |
| typ | chwytak pomiarowy |
| rodzaj końcówki | haczyk |
| zakres zaciskania | 4mm |
| napięcie znamionowe | 60V |
| prąd | 10A |
| długość | 55mm |
| montaż przewodu | lutowany |
| kolor | czerwony |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.